Monitor aktywności Polar A360

Monitor aktywności Polar A360Monitor aktywności Polar A360 - do wyboru, do koloru

Firma Polar wprowadza na rynek swój pierwszy produkt umożliwiający pomiar tętna bezpośrednio na nadgarstku - monitor aktywności Polar A360. Oprócz optycznego czujnika tętna, nowe urządzenie zostało wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości oraz jest wodoodporne (klasa wodoszczelności 30 m). Polar A360 śledzi naszą codzienną aktywność, wyświetla informacje o przeprowadzonych treningach, liczbie wykonanych kroków, przebytym dystansie i spalonych kaloriach, a także monitoruje czas i jakość naszego snu.

 

Monitor aktywności Polar A360Monitor aktywności Polar A360 w kolorze czarnym

Monitor aktywności Polar A360 informuje wibracjami o przychodzących połączeniach, wiadomościach czy powiadomieniach z kalendarza i mediów społecznościowych, a także w ten sam sposób sygnalizuje zbyt długi brak aktywności. Monitor jest nie tylko elegancki i stylowy, ale również wygodny za sprawą wymiennego silikonowego paska dostępnego w różnych kolorach i rozmiarach.

 

Monitor aktywności Polar A360Monitor aktywności Polar A360 w kolorze białym

W pełni naładowana bateria zapewnia zasilanie do ok. 2 tygodni przy całodobowym pomiarze aktywności i jednej godzinie treningu dziennie bez włączonej funkcji powiadomień z telefonu. Dobrą wiadomością dla osób które wolą jednak trenować z pasem na klatkę piersiową będzie fakt, iż Polar A360 jest kompatybilny z nadajnikiem tętna Polar H7 Bluetooth Smart.

[..] Opracowaliśmy zatem własny algorytm optycznego monitorowania tętna i zoptymalizowaliśmy konstrukcję tak, aby monitor aktywności Polar A360 spełniał normy dokładności i jakości, których oczekują nasi klienci- mówi Marco Suvilaakso, dyrektor grupy produktów marki Polar

„Kluczem do osiągnięcia dobrze znanej z produktów marki Polar dokładności jest sposób rejestrowania danych przez sensor oraz ich odpowiednia interpretacja. Opracowaliśmy zatem własny algorytm optycznego monitorowania tętna i zoptymalizowaliśmy konstrukcję tak, aby monitor aktywności Polar A360 spełniał normy dokładności i jakości, których oczekują nasi klienci”, mówi Marco Suvilaakso, dyrektor grupy produktów marki Polar. „Firma Polar 38 lat temu stworzyła swój pierwszy pulsometr, a dziś nadal pragnie pozostać godnym zaufania liderem w branży urządzeń służących do pomiaru tętna.”

Monitor aktywności Polar A360 został wyposażony w takie funkcje systemu Smart Coaching, jak Activity Guide (wskaźnik aktywności) czy Activity Benefit (podsumowanie aktywności), które dostarczają praktycznych zaleceń dotyczących aktywności fizycznej i wyjaśniają, jak wpływają one na zdrowie użytkownika.

Monitor aktywności Polar A360

W serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow (dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android) będzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat czasu spędzonego na wykonywaniu czynności na różnych poziomach intensywności, średnią z realizacji dziennego celu, liczbę spalonych kalorii i wykonanych kroków, powiadomienia o braku aktywności, a także sprawdzić czas i jakość snu. Podsumowania aktywności można wyświetlać w widokach dnia, tygodnia lub miesiąca. Łatwa synchronizacja z aplikacją Polar Flow jest możliwa dzięki technologii Bluetooth Smart, w którą został wyposażony monitor aktywności.

Monitor aktywności Polar A360

 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy monitora aktywności Polar A360.

Funkcja - pomiar tętna na nadgarstku
Pomiar tętna na nadgarstku

Monitor aktywności Polar A360 umożliwia pomiar tętna bezpośrednio na nadgarstku za pomocą optycznego czujnika.

Funkcja - monitorowanie aktywności
Monitorowanie aktywności

Monitor aktywności Polar A360 automatycznie monitoruje naszą całodobową aktywność.

Funkcja - liczba kroków i pokonany dystans
Liczba kroków i pokonany dystans

Monitor aktywności Polar A360 zlicza zrobione w ciąg dnia kroki i informuje nas o pokonanym dystansie.

Funkcja - spalone kalorie
Spalone kalorie

Monitor aktywności Polar A360 podaje liczbę spalonych kalorii.

Funkcja - czas i jakość snu
Czas i jakość snu

Korzystanie z monitora aktywności Polar A360 podczas snu pozwala zmierzyć czas snu i uzyskać informacje na temat jego jakości.

Funkcja - powiadomienia o braku aktywności
Powiadomienia o braku aktywności

Powiadomienia o braku aktywności przypominają o zbyt długim braku aktywności i że czas już wstać i zacząć się ruszać.

Funkcja - powiadomienia z urządzeń mobilnych
Powiadomienia z urządzeń mobilnych

Monitor aktywności Polar A360 wyświetla powiadomienia z telefonu dotyczące połączeń przychodzących, wiadomości oraz zdarzeń z kalendarza.

Funkcja - inteligentne alarmy wibracyjne
Inteligentne alarmy wibracyjne

Monitor aktywności Polar A360 informuje wibracjami o przychodzących połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach z kalendarza i mediów społecznościowych.

Funkcja - aplikacja lub serwis Polar Flow
Aplikacja lub serwis Polar Flow

Wizualne ujęcie danych dotyczących aktywności dostępne jest w aplikacji lub serwisie Polar Flow. Możemy znaleźć tam szczegóły dotyczące naszej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą.

 

Monitor aktywności Polar A360 będzie dostępny w trzech rozmiarach - małym (Small), średnim (Medium) i dużym (Large) oraz w czterech wersjach kolorystycznych - czarnej (Black), białej (White), niebieskiej (Blue) i różowej (Pink). Na początek 4-go grudnia 2015 roku w sprzedaży pojawi się monitor aktywności Polar A360 White - rozmiar S, a od 14-go grudnia 2015 roku dostępny będzie Polar A360 Black - rozmiar M. Premiera pozostałych modeli, czyli Polar A360 Black - rozmiar S, Polar A360 Black - rozmiar L, Polar A360 Blue - rozmiar M, Polar A360 Pink - rozmiar S oraz Polar A360 Pink - rozmiar M planowana jest na początku 2016 roku. Kolorowe wymienne paski pojawią się w sprzedaży niedługo po premierze samego monitora aktywności.

Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne wersje monitora aktywności Polar A360. Sugerowana cena producenta to 839,00 zł.

 

Monitor aktywności Polar A360 Black - rozmiar Small
Monitor aktywności Polar A360 Black
Rozmiar Small
 • (długość paska: 130 - 170 mm)
 • Zobacz naszą ofertę
Monitor aktywności Polar A360 Black - rozmiar Medium
Monitor aktywności Polar A360 Black
Rozmiar Medium
 • (długość paska: 155 - 200 mm)
 • Zobacz naszą ofertę

 

Monitor aktywności Polar A360 Black - rozmiar Large
Monitor aktywności Polar A360 Black
Rozmiar Large
 • (długość paska: 180 - 225 mm)
 • Zobacz naszą ofertę
Monitor aktywności Polar A360 White - rozmiar Small
Monitor aktywności Polar A360 White
Rozmiar Small
 • (długość paska: 130 - 170 mm)
 • Zobacz naszą ofertę

 

Monitor aktywności Polar A360 Blue - rozmiar Medium
Monitor aktywności Polar A360 Blue
Rozmiar Medium
 • (długość paska: 155 - 200 mm)
 • Zobacz naszą ofertę
Monitor aktywności Polar A360 Pink - rozmiar Small
Monitor aktywności Polar A360 Pink
Rozmiar Small
 • (długość paska: 130 - 170 mm)
 • Zobacz naszą ofertę

 

Monitor aktywności Polar A360 Pink - rozmiar Medium
Monitor aktywności Polar A360 Pink
Rozmiar Medium
 • (długość paska: 155 - 200 mm)
 • Zobacz naszą ofertę