Zegarek Suunto Core Ultimate Black, Core Blue Crush i Core Graphite Crush

Zegarek Suunto Core Ultimate BlackZegarek Suunto Core Ultimate Black

Do znanej linii zegarków Suunto Core Classic dołącza właśnie nowy model Suunto Core Ultimate Black.

Zegarek Suunto Core Ultimate BlackZegarek Suunto Core Ultimate Black - idealny na dalekie wprawy

Jego czarny stalowy pierścień zapewnia trwałość, a udoskonalony kształt akcentuje kluczowe funkcje.

Zegarek Suunto Core Ultimate BlackZegarek Suunto Core Ultimate Black - elementy fluorescencyjne

Fluorescencyjne elementy graficzne znajdujące się na pierścieniu świecą w ciemności, dzięki czemu zegarek jest jeszcze bardziej funkcjonalny w trudnych warunkach.

Inspiracją dla nowego zegarka Suunto Core Ultimate Black był pierwszy model Core All Black - jeden z naszych najpopularniejszych zegarków od czasu jego wprowadzenia na rynek w 2007 roku- mówi Ewa Pulkkinen, menedżer produktu Suunto Core

„Inspiracją dla nowego zegarka Suunto Core Ultimate Black był pierwszy model Core All Black - jeden z naszych najpopularniejszych zegarków od czasu jego wprowadzenia na rynek w 2007 roku”, mówi Ewa Pulkkinen, menedżer produktu Suunto Core. „Nowy, wytrzymały stalowy pierścień zegarka Ultimate Black pokryty jest diamentopodobną powłoką węglową, wzmacniając outdoorową tradycję zegarków linii Core.”

 

 

Zegarek Suunto Core Blue Crush i Core Graphite CrushZegarek Suunto Core Blue Crush i Core Graphite Crush

Dodatkowo linia Suunto Core Crush zostanie wzbogacona o dwie nowe wersje - Blue i Graphite. Obydwa modele wyposażone są w pierścień ze stali powlekanej, który zwiększa wytrzymałość zegarka i zapewnia mu elegancki wygląd. Nowoczesne kolory pasków nie tylko stanowią podkreślenie indywidualnego stylu, ale również doskonale komponują się z kolorową odzieżą outdoorową oraz bardziej stonowanymi ubraniami noszonymi na co dzień. Dodatkowo możemy wybierać pomiędzy ciemnym wyświetlaczem modelu Core Blue Crush lub jasnym wyświetlaczem modelu Core Graphite Crush.

Wielokrotnie nagradzana seria zegarków Suunto Core wyposażona jest we wszystkie funkcje niezbędne podczas aktywności na świeżym powietrzu. Barometr dostarczy aktualnych informacji na temat pogody, wysokościomierz pomoże zorientować się, ile jeszcze pozostało do szczytu, a dzięki kompasowi szybko zorientujesz się w terenie. Zegarki Suunto Core wyposażone są również w głębokościomierz przydatny podczas nurkowania z rurką.

Zegarki Suunto Core Ultimate Black, Suunto Core Blue Crush i Suunto Core Graphite Crush będą dostępne od maja 2015 roku.

 

Zegarek Suunto Core Ultimate Black
Zegarek Suunto Core Ultimate Black
  • SS021371000
  • Zobacz naszą ofertę

 

Zegarek Suunto Core Blue Crush
Zegarek Suunto Core Blue Crush
  • SS021373000
  • Zobacz naszą ofertę
Zegarek Suunto Core Graphite Crush
Zegarek Suunto Core Graphite Crush
  • SS021372000
  • Zobacz naszą ofertę