Suunto Vector Red

Zegarek Suunto Vector Red

Firma Suunto, czołowy producent precyzyjnych urządzeń outdoorowych, wprowadza na rynek specjalną edycję legendarnego zegarka sportowego Vector - Suunto Vector Red.

Suunto Vector, wprowadzony na rynek w 1998 roku i zaprojektowany tak, aby mógł przetrwać najtrudniejsze warunki, był pierwszym outdoorowym zegarkiem firmy Suunto. Z biegiem lat stał się świadomym wyborem dla setek tysięcy miłośników przygód. W ramach obchodów 75-lecia istnienia, firma Suunto z dumą zaprezentowała specjalną edycję Suunto Vector Red.

Zegarek Suunto Vector Red wyposażony jest w wysokościomierz z pomiarem prędkości pionowej i alarmem wysokości, barometr z automatyczną pamięcią i możliwością pomiaru różnicy ciśnień w celu prognozowania pogody oraz cyfrowy kompas z regulacją deklinacji i poziomiczką dla dokładniejszych odczytów.

„Od czasu wprowadzenia w 1998 roku zegarek Suunto Vector stał się wręcz ikoną, która budzi zaufanie entuzjastów przygód na całym świecie”, mówi Simo Soini, kierownik produkcji w firmie Suunto. „Czy jest lepszy sposób na uczczenie naszej rocznicy 75-lecia niż nowa, czerwona wersja tego kultowego już zegarka?”.

Zegarek Suunto Vector Red będzie dostępny od listopada 2011 roku w wybranych sklepach.

Zegarek Suunto Vector Red
Zegarek Suunto Vector Red
  • Zobacz naszą ofertę