Czujnik Suunto GPS Track POD

Firma Suunto wprowadza na rynek nowy model bezprzewodowego czujnika GPS - GPS Track POD (następcę GPS POD), który wykorzystując technologię satelitarną rejestruje prędkość, odległość, a także umożliwia zapisywanie trasy i profilu wysokości GPS.

Czujnik Suunto GPS Track POD

Czujnik Suunto GPS Track POD jest idealnym narzędziem dla osób, które chcą używać małego i prostego w obsłudze urządzenia umożliwiającego śledzenie treningu na wolnym powietrzu lub zarejestrowania pokonanej trasy podróży. Czujnik może być używany jako samodzielne urządzenie lub z kompatybilnym zegarkiem Suunto dostarczając bardzo dokładnych informacji na temat prędkości, przebytym dystansie, wysokości GPS oraz przebytej trasy.

Czujnik Suunto GPS Track POD - zapisywanie trasy, prędkości, odległości i wysokości GPS

Ważący zaledwie 35 gramów czujnik Suunto GPS Track POD jest bardzo prosty w użytkowaniu. Można go przymocować do plecaka lub umieścić w kieszeni, a obsługuje się go za pomocą jednego dużego przycisku, który umożliwia sprawne korzystanie z czujnika nawet w rękawiczkach. Dodatkowo czujnik jest wodoodporny (klasa wodoszczelności 30 m), zapewniając tym samym niezawodność urządzenia niezależnie od panujących warunków pogodowych. Parametry czujnika Suunto GPS Track POD można modyfikować w serwisie Movescount.com, dostosowując m.in. częstotliwość określania położenia GPS i zapisywania dziennika. Interwał nagrywania można ustawić na 1 sekundę lub 60 sekund. Umożliwia to ciągłą pracę na jednym ładowaniu akumulatora odpowiednio do 15 lub do 100 godzin co sprawia, że czujnik idealnie nadaje się na wielodniowe wycieczki.

Czujnik Suunto GPS Track POD

Czujnik Suunto GPS Track POD można również podłączyć do kompatybilnego zegarka Suunto (seria t, M5 i Quest), dostarczając tym samym opartych na systemie GPS informacji na temat prędkości i odległości w czasie rzeczywistym. Wszystkie zarejestrowane dane można następnie przesłać do serwisu Movescount.com, gdzie użytkownicy mogą przeglądać, analizować lub dzielić się z przyjaciółmi informacjami na temat przebytej trasy, odległości i prędkości.

Czujnik Suunto GPS Track POD dostępny będzie w sprzedaży od stycznia 2013 roku w cenie 599,00 zł. W skład zestawu wchodzić będzie czujnik Suunto GPS Track POD, pierścień służący do mocowania czujnika, regulowana elastyczna opaska i kabel USB do transmisji danych / ładowania akumulatora.

Czujnik Suunto GPS Track POD
Czujnik Suunto GPS Track POD
  • Pierścień do mocowania czujnika
  • Regulowana elastyczna opaska
  • Kabel USB
  • Zobacz naszą ofertę