Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS

Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS

Wywodzący się z elitarnej marki IRONMAN zegarek sportowy Run Trainer 2.0 GPS to odpowiedź firmy Timex na potrzebę społeczności biegaczy w zakresie dostępności produktu, który byłby jednocześnie zaawansowany technologicznie, prosty w obsłudze i funkcjonalny.

Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS

Wbudowany moduł GPS w technologii SiRFstarIV pozwala śledzić i rejestrować dystans, prędkość i tempo w czasie rzeczywistym, wznosząc trening na wyższy poziom satysfakcji i zaawansowania.

Sześć timerów interwałowych z dedykowanymi i programowalnymi przedziałami tętna to sposób na personalizację założeń treningowych i aktywność w bezpiecznej dla organizmu, tlenowej strefie.

Pas HRM korzysta z cyfrowej transmisji danych przy pomiarze pracy serca, pozwalając unikać zakłóceń w trakcie grupowych startów np. podczas maratonu.

Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS - ekran

Zegarek Timex Run Trainer 2.0 GPS charakteryzuje duży, przejrzysty ekran z dwoma lub trzema liniami wyświetlania, co ułatwia odczytywanie informacji podczas treningu. Warto docenić możliwość zmiany sposobu i liczby wyświetlanych informacji - jednym przyciskiem podczas trwania treningu. Ekran zegarka można dostosować do własnych preferencji w zakresie proporcji kolorystycznych, wybierając czarne cyfry na białym tle lub odwrotnie.

Timex Run Trainer 2.0 GPS posiada alarmy hydracyjne pomagające w optymalnym nawodnieniu organizmu podczas wysiłku. Funkcja pace pozwala utrzymać zawodnika w pożądanym tempie treningu - przy pomocy sygnału dźwiękowego informuje o konieczności zwolnienia bądź wzmożenia aktywności. Zegarek posiada także funkcję hands-free chronograph, czyli możliwość automatycznego zapisywania międzyczasów w oparciu o odległość lub czas oraz pamięć do 15 treningów.

Najnowszy model 2.0. jest efektem pracy nie tylko inżynierów i projektantów - to produkt wypracowany wspólnie z ekipą najlepszych sportowców z całego świata z Timex Mulisport Team- mówi Paweł Sawicki, sport category specialist w firmie Timex Group Polska

„Najnowszy model 2.0. jest efektem pracy nie tylko inżynierów i projektantów - to produkt wypracowany wspólnie z ekipą najlepszych sportowców z całego świata z Timex Mulisport Team”, mówi Paweł Sawicki, sport category specialist w firmie Timex Group Polska. „Za ich sugestią zaimplementowaliśmy alarm wibracyjny w zegarku informujący o ważnych zdarzeniach treningowych takich jak np. ostrzeżenia o przekroczeniu wartości granicznych stref. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty i cieszymy się, że możemy czerpać doświadczenie i inspiracje od osób, dla których sport jest nie tylko drogą do rozwoju osobistego i do pokonywania słabości, ale jest przede wszystkim sposobem na życie.”

Timex Run Trainer 2.0 GPS współpracuje się z komputerem umożliwiając przegląd i planowanie tras oraz treningów z wykorzystaniem platformy Training Peaks oraz Endomondo, a wszystkie ustawienia dostępne są z poziomu klawiatury. Akumulator działający do 8 godzin przy włączonym trybie GPS i z monitorem pracy serca oraz wodoszczelność w klasie 50 m zapewniają komfort użytkowania w każdych warunkach.

Zegarek Timex Run Trainer 2.0 GPS występuje w dwóch wersjach kolorystycznych z pasem lub bez pasa do pomiaru tętna w zestawie - szczegóły poniżej.

Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS T5K744
Zegarek Timex IRONMAN
Run Trainer 2.0 GPS T5K744
  • Kabel USB
  • Zobacz naszą ofertę
Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS T5K745
Zegarek Timex IRONMAN
Run Trainer 2.0 GPS T5K745
  • Kabel USB
  • Zobacz naszą ofertę

 

Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS HRM T5K742
Zegarek Timex IRONMAN
Run Trainer 2.0 GPS HRM T5K742
  • Monitor pracy serca HRM
  • Kabel USB
  • Zobacz naszą ofertę
Zegarek Timex IRONMAN Run Trainer 2.0 GPS HRM T5K743
Zegarek Timex IRONMAN
Run Trainer 2.0 GPS HRM T5K743
  • Monitor pracy serca HRM
  • Kabel USB
  • Zobacz naszą ofertę